Hakkımda

Eğer sizden sokakları süpürmeniz istenirse Michelangelo’nun resim yaptığı Beethoven’ın beste yaptığı veya Shakespeare’in şiir yazdığı gibi süpürün. O kadar güzel süpürülsün ki gökteki ve yerdeki herkes durup burada dünyanın en iyi çöpçüsü yaşıyormuş desin.

Martin Luther King

Luther in bu sözü her zaman ilham kaynağım olmuştur. 24 yaşındayım ve bu zamana gelene kadar kendime bir bilgi birikimi sağlamayı hedef edindim her zaman. Ancak edindiğim bu deneyimler ve bilgiler öğrenme arzumu, bilgiye olan açlığımı daha da arttırdı. Öyle ki daha küçük bir çocukken bile bilgisayara ilgim vardı. İlk bilgisayarla tanışmamda 8 yaşında gerçekleşti. İlk web sitemi ise 14 yaşındayken kurdum. Bir radyo sitesiydi. Yaşıtlarım bilgisayarla oyunlar oynarken ben web siteleri ile uğraşıyordum. Öğrenme arzumu giderebilmek için lise döneminden başlayıp üniversite ve sonrası dönemde de kurslara başvurup sertifikalar almaya başladım. Daha fazla öğrenme amacıyla üniversitede de kendimi bu bölümde buldum.

Anadolu Üniversitesi Web Tasarım bölümünden mezun oldum. Sertifika ve kurslar ile bilgi tecrübemi katlayarak kanıtladım. Uzmanlaştığım alanlar ise Dijital pazarlama, PR çalışmaları, SEO, Proje Yönetimi, Grafik tasarım üzerine oldu. Birçok siyasi projede PR ve dijital pazarlamaya yönelik çalışmalarda yer aldım. 18 yaşında kendi şirketimi kurdum finans yönetiminde yaşanan sorunlar nedeniyle kapatmak zorunda kaldım. Birçok tecrübe ve önemli bilgileri bu şekilde deneyimledim. Daha sonrasında iki defa blockchain projesi ve birçok SEO projesi yönettim. Birçok anahtar kelimede başarılar sağladım. Kodak ve Karel gibi firmaların SEO projelerinde yer aldım.

Profil Resmi Muhammed avcı

Aldığım Sertifikalar

  • Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası
  • Google Ads Video Reklamcılık Sertifikası
  • Google Ads – Ölçüm Sertifikası
  • Google Ads Arama Ağı Sertifikası
  • Google Analytics Individual Qualification
  • Alışveriş Reklamları Sertifikası
  • İstanbul İşletme Enstitüsü Satış ve Pazarlama Teknikleri
  • İstanbul İşletme Enstitüsü Stratejik Yönetim

Merhaba,

Hemen üye olup yada giriş yapıp ayrıcalıklardan yararlan.

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.