Hakkımda

Merhaba,

1998 doğumlu Yozgatlıyım. İnternetle tanışmam, ailemin Ankara’ya taşınmasından sonra daha da büyüdü. İnternetle başlayan merakım, sonunda beni dijital pazarlama dünyasına sürükledi.

Dijital pazarlama içinde özellikle SEO beni büyüledi. Diğer alanlara nazaran daha karmaşık ve sürekli değişen bir dünyası olduğu için, SEO’ya olan ilgim giderek arttı.

Zaman geçtikçe SEO alanında kendimi geliştirdim. Bu süreçte kendi projelerimde çalıştım ve profesyonel danışmanlık hizmeti verdim. Kodak, Karel, SeçilStore, Moda İlgi, Teklifim Gelsin, Mizuno gibi firmaların ve markaların danışmanlığı da dahil olmak üzere freelance ve profesyonel ajanslarda deneyim kazandım.

Birçok farklı proje yönetimi deneyimim oldu.

SEO, benim için bir deneyim platformu. Her gün öğrenmeye ve gelişmeye devam ediyorum. Web sitemde, bu deneyimlerimi paylaşarak ve size bilinmeyenleri aktararak bir yolculuğa çıkarmak istiyorum.

Eğer bu yolculukta benimle birlikte olmak ve bireysel eğitimlerimden yararlanmak isterseniz, lütfen enes@muhammedavci.com adresinden benimle iletişime geçin.

Başa dön tuşu